Reklamacja / Zworty

Reklamacja

Sklep uwzględnia reklamacje z tytułu rękojmi wyłącznie w uzasadnionych przypadkach. Reklamacje dotyczące różnicy w wyglądzie towarow zamówionych z otrzymanymi, ktore wynikają z niewłaściwie ustawionych parametrów monitora Klienta, nie stanowią podstawy do zwrotu towaru.

Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko w momencie odbioru towaru w obecnosci spedytora. Warunkiem przyjęcia tego typu reklamacji będzie spisanie wraz z dostarczycielem protokołu reklamacyjnego.

Zwrotów prosimy dokonywać kurierem lub paczką pocztową. Przesyłki z Paczkomatów nie są przyjmowane.

Zgłoszenie reklamacyjne prosimy wysłać Pocztą Polską lub kurierem na adres:
PPHU ACTIVA
koniecznie z dopiskiem: "REKLAMACJA"
ul. Kupiecka 15
41-710 Ruda Śląska

Pobierz formularz reklamacyjny

Zwroty

Zakupione towary mogą być zwrócone, w terminie 14 dni od daty wysłania. W takim przypadku Firma: Activa zwróci nabywcy w całości kwotę równą aktualnej cenie towaru. Warunkiem przyjęcia zwrotu jest pozostawanie towaru w stanie niepogorszonym wraz z paragonem oraz w oryginalnym opakowaniu. Zwrot towaru odbywa się na koszt nabywcy. Zgodnie z Art. 9.1 ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny każdy klient ma prawo do odstąpienia od umowy w terminie czternastu dni.

Zwrotów prosimy dokonywać kurierem lub paczką pocztową. Przesyłki z Paczkomatów nie są przyjmowane.

Zwroty wraz z formularzem prosimy wysłać Pocztą Polską lub kurierem na adres:
PPHU ACTIVA
koniecznie z dopiskiem: "ZWROT"
ul. Kupiecka 15
41-710 Ruda Śląska

Uwaga: Prawo zwrotu nie obowiązuje w przypadku zakupu lub odbioru towaru w sklepie stacjonarnym (również w przypadku gdy zamówienie dokonywane było droga zamówienia internetowego).

Pobierz formularz odstąpienia od umowy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl